20020131-H101A01LF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    20020131-H101A01LF
  • Производитель
    FCI Semiconductor
  • Описание
    FCI Semiconductor 20020131-H101A01LF Color: Green Current: 15A Features: Flange Header Orientation: 45?° Mounting Type: Through Hole Number Of Levels: 1 Pitch: 0.200" (5.08mm) Plug Wire Entry: - Positions Per Level: 10 Series: 06-508 Terminal Block Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Termination: Solder Voltage: 300V Other Names: 609-4298